December 18th, at the beautiful concert hall “Atrium” Indi played his favourite works for Double bass. Thanks to the wonderful audience for the unforgettable evening!
25. 6. 2026 Muzeum Antonína Dvořáka 19:00 hodin Indi Stivín - kontrabas Alice Springs - klavír Kam kráčí kontrabas… Milí přátelé, dovolte mi, abych vás pozval na koncert, na kterém poznáte 250 let hudby během jedné hodiny. Během mého recitálu uslyšíte hudbu velkých skladatelů klasicismu a romantismu, jako např. W. A. Mozarta či Antonína Dvořáka, a také mé vlastní skladby. Dramaturgií koncertu se pokusím odpovědět na věčnou otázku, kam se ubírá vývoj hudby v průběhu mnoha set
Komentáře